קורונה אפליקציה – כל הפרטים על פיתוחה על ידי בית תוכנה מקצועי

אם אתם מעוניינים לדעת מה מצבכם בחברה או בארגון, האם עובדים מסוימים שהו ליד חולה מאומת ומה מצב הקורונה בערים וביישובים במידה ואתם צפויים לנסוע לתת שם שירותים, באמצעות קורונה אפליקציות תוכלו להתעדכן בפרטי המידע הללו. אנו נפתח עבורכם, במיוחד עקב מחלת קורונה אפליקציה ייעודית לדיווח על תרחישים שקרו בעקבותיה.

עדכון לגבי שהיה ליד חולה מאומת

עדכון שיתבצע עבורכם אם מישהו מהעובדים שהה ליד חולה מאומת. זה לא סוד שהאחריות להתקין אפליקציה זו חלה על כל עובד ועובדת בחברה שלכם. בשל כך שמרבית הישראלים, על אף הדברים השליליים שניתן למצוא בנו כחברה, מגלים סולידריות בנושא מחלות מדבקות, כפי שהוכח, הם צפויים, בסבירות גבוהה, להתקין את האפליקציה ולדווח. הם עצמן כמובן יהיו תלויים בעוברי אורח ברחוב שהתקינו אפליקציות דומות אך למרבית הישראלים כבר יש אפליקציית קורונה כזו או אחרת במכשירם הנייד ולכן אצלנו בארץ אפליקציה זו מאד לעניין בארגונים ובחברות.

עדכון לגבי מצב התחלואה בערים ובמושבים

יש לכם התקנה לעשות באיזושהי עיר? יום עבודה במושב מרוחק או בכפר? לפני שאתם יוצאים לשם, אתם תוכלו להזין את השם של אותו מקום ולקרוא על מצב התחלואה הצפוי, להתעדכן לגבי הנהלים שם (האם חובה או לא חובה ללכת עם מסיכה ברחוב, למשל) ועוד. בישראל, הודות למצב השמירה על הקורונה, יש רק 2 סוגי מושבים: ירוק (ללא תחלואה בכלל) או צהוב (עם מעט תחלואה).

פיתוח GUI, תפריטים ופונקציות על פי החזון שלכם

צוות חווית המשתמש שלנו ישמח להיפגש עמכם וללמוד אודות מראה התפריטים, הכפתורים ואמצעי העזר השונים באפליקציה על מנת להסב לכם שימוש נוח במיוחד בממשקים שלה. בכך, תוכלו להבטיח לעצמכם כי בעת שתקליקו על קורונה אפליקציה תוכלו להשתמש בה ביעילות ולא לחוש שהיא מסורבלת, קשה לעבודה ולא עניינית. אנו נבין מהון הדרישות הטכניות שלכם בארגון, ונפעל לפיהן. דרישות חווית המשתמש שלכם יתורגמו למסמך אפיון מסודר שניתן יהיה להגישו לצוותי הפיתוח והבדיקות לתחילת עבודה על קורונה אפליקציה. היא תימסר לכם לאחר מספר סבבי פיתוח בהצגתה בשלב הפרודקשן.