חווית משתמש היא בסיס פיתוח האפליקציות: אנו ערבים לדרישותיכם

מהי חווית משתמש? מדוע היא נושא חשוב ויש שאומרים – החשוב ביותר בעת פיתוח אפליקציות ותוכנות? חווית משתמש היא שלב האפיון של בניית אפליקציה. לחוויית המשתמש 2 נושאים שצריך לכסות מולכם כלקוחות פיתוח אפליקציות: תגובות ואירועים חריגים באפליקציה ועיצוב האפליקציה. במאמר זה נסקור את הנושאים הללו בהרחבה.

חווית משתמש בסיסית: תגובות לאירועים חריגים באפליקציה

בסופו של דבר, אתם הלקוחות ואנחנו צריכים לערוב לכם לאפליקציה עובדת בכל מצב, גם במצבים שלא חשבתם עליהם כשבאתם עם רשימת הדרישות. דוגמה מצוינת להדגים זאת היא במשחקי קוביות בטלפון הנייד. מטבע הדברים, אם יש לכם ילדים, אתם בוודאי מכירים מהו החוק הבסיסי שם: ניתן ללחוץ על יותר מקובייה אחת בלבד אם היא מונחת באותו הגוון של הסמוכה לה. מה עושים במצב בו המשתמש בלגן את כל הקוביות ולא ניתן ללחוץ על כלום בלוח? סידור הקוביות מחדש באופן אוטומטי זו אפשרות אחת. שליחת הודעה שמתחילים מחדש את המשחק זו אופציה אחרת, ששמורה בדרך כלל למצבים חריגים אפילו מכך. לדוגמה: יש מסך שבנוסף לקוביות מכיל גם מכשולים עד כדי כך שכל משבצת מכילה צבע אחד בלבד. כל מה שבסמוך לה הוא מכשולים ולכן לא ניתן להתקדם. דוגמה אחרת, ובסיסית יותר: המשתמש הדליק אפליקציה שמצריכה אינטרנט והטלפון שלו לא מחובר. איזו הודעה היא תפרסם?

חוויה עיצובית של תשתיות המשתמש: כיצד ייראו עיצובי המערכת

שלב זה של חווית משתמש נקרא UI בעוד השלב הקודם לו נקרא UX. במסגרת ה- UI, אנו בודקים מה יהיה עיצוב התשתיות באפליקציה שלכם, איזו אסופת צבעים תיבחר, כיצד ייראו הפונטים, כיצד הפונקציות השונות יגיבו מבחינה גרפית כאשר תקליקו עליהן? וכאשר רק תעברו עליהן עם העכבר? בשלב זה של אפיון חווית משתמש משתתפים אומני עבר שהיו גרפיקאים, ציירים ומורים מן העבר במכללות מובילות לתקשורת חזותית.

זכרו כי חווית משתמש היא כרטיס הביקור של האפליקציה שלכם

מדוע לבחור בנו כספקי האפליקציה? חווית המשתמש היא נושא שחייב להילקח ברצינות הנדרשת. במסגרתו, אנו מביאים כל אפליקציה לשימוש מושלם על ידי הלקוח שלכם. אל תהמרו על שלב זה: הזמינו את פיתוח האפליקציות מאתנו וחווית המשתמש שלהם מובטחת!