אפליקציות למידה עמוקה על פי הזמנה: למדו את המערכות שלכם להגיב כרצונכם

מהי למידה עמוקה ומדוע היא מאד נדרשת בארגונים ובחברות הגדולות? למידה עמוקה היא "אילוף" מערכות טכנולוגיות ללמידת חומר חדש שקשור לפונקציונאליות שלכם בארגון. לדוגמה, אם אתם בית ספר לשפות, אתם תזדקקו לכלי משלכם שאינו גוגל טרנסלייט אשר ילמד את השפות שאתם מלמדים על מנת שיוכל, למשל, להוות כלי עזר לתלמיד ממש כמו איש שיחה לתרגל עמו את השפה שלמד. למידה עמוקה מתבצעת גם עבור חברות שעוסקות בטכנולוגיה ממשית על מנת להטמיע שם תהליכים חדשים באוטומציה. אם החלטתם שאתם מעוניינים ליזום מכירה של בניית אפליקציה למידה עמוקה, אנו נייצר אותה עבור דרישות הלקוח מולו עמדתם.

התבססות על מהלכי למידה של לימוד מכונה

כאשר המחשב לומד יישום תהליכים חדשים, בין בתרגום שפות דיבור ובין באוטומציה של תהליכים טכנולוגיים, חיש לו כמה דרכים להטמיע את החומר החדש: הסקה מהפרט את הכלל, הסקה מהכלל אל הפרט, ניסוי ותהייה, ביצוע טעויות במכוון שיש להתכונן אליהן והקטנתן תוך כדי תנועה, ועוד. אנו נספק לכם פיתוח אפליקציות של למידה עמוקה על פי הדרישות של הלקוח שלכם. במידה והלקוח הוא בית ספר ללמידה עמוקה, כמובן שתידרש אפליקציה בה כל הדרכים ניתנות ליישום על מנת שהתלמידים יוכלו לתרגל ולהיות מוכנים להכל.

אפיון חווית משתמש מותאם אישית

צוות האפיון שלנו ייפגש עמכם וילמד את דרישותיכם עבור אירועי תגובת המערכת השונים הנדרשים לכם. בהתאם לכך, הוא יציע מהלכים שיתהוו כדי לשרת את המשתמש במצבים חריגים: האפליקציה לא מחוברת לאינטרנט או שנעשה באפליקציה שימוש שלא חזיתם מראש כיזמי המוצר.

אפיון תשתיות עיצוביות

כאשר בונים תוכנה או אפליקציה שייעודה הוא למידה עמוקה חשוב שעיצוב התשתיות יתאים למשתמש. צוותי אפיון העיצוב ילמדו כיצד ממשק למידה עמוקה יגיב מבחינה עיצובית להצלחה בלימוד או לכישלון בו, מה תהיה התגובה לפתרון חלקי, ועוד. 2 צורות האפיון הללו, חווית משתמש ותשתיות עיצוביות, הן הבסיס לפיתוח כל אפליקציה, כולל אפליקציות שעוסקות בנושא למידה עמוקה. הדרישות תועברנה לצוותי הפיתוח על מנת שהאחרונים יוכלו להכיל אותן בתכנות מעשי תוך כדי סבבי בדיקות עבור המוצר שהזמנתם.