שילוב זיהוי דיבור בעברית בתוכנה שלכם מבית תוכנה מומחה

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

מהו זיהוי דיבור בעברית ומדוע הוא נדרש באפליקציות רבות בעיקר בתחום המידע והחיפוש? זיהוי דיבור בעברית הוא ממשק שמזהה כי מדובר בשפה העברית ומכוון לתוצאות האינפורמטיביות שנאמרו. לדוגמה, אדם ניגש לגוגל, אומר "נהר הירדן" במקום לכתוב. גוגל צריך להציג לו את הנהר בגוגל מאפס, להביא לו תוצאות חיפוש רלוונטיות ולהציג לו חומרים שונים העוסקים בנהר. בעבר זה היה אפשרי רק באנגלית וכיום זה נגיש בכל שפות תבל. מה אנו כבית תוכנה יכולים לעשות עבור פיתוח אפליקציות המידענות שלכם?

יש לכם אפליקציית מידענות פעילה? חדשו אותה עם זיהוי דיבור בעברית

אתם מנהלים תוכנה שמשמשת את המסלקה הפנסיונית? אולי חיפוש באחת מהרשויות ומאחד המוסדות הממשלתיים? ואולי מדובר בחיפוש באחת הספריות הפרונטליות באמצעות תוכנת מחשב? לא חשוב מה האפליקציה שלכם מפלטרת, כל עוד היא עוסקת במידע כתוב זו בניית אפליקציה של מידענות. אם יש לכם אחת כזו שעמלתם עליה ושיווקתם ללקוח, בואו לחדש אותה עם זיהוי דיבור בעברית. המחפש יוכל לומר מה הוא מעוניין למצוא והתוכנה תפעל ממש כמו שהוא הקליד זאת על גבי השדות.

שדרוג כל אפליקציות המידענות: שדות, טבלאות וקומבו בוקס

לא חשוב כיצד אפליקציית המידענות שלכם פועלת, אנו נשדרג אותה עם זיהוי דיבור בעברית. לצד שדה ההקלדה, לצד הקומבו בוקס, לצד הטבלה המיועדת לבחירה, ולצד כל אלמנט אחר המשמש את המחפש נתקין כפתור שיפתח את המיקרופון בטלפון או במחשב להאזנה ואז המחפש יוכל להשתמש בממשק זיהוי דיבור בעברית כדי לחסוך הקלדה. רוב החיפושים שלכם במוסד אותו אתם משרתים מכילים משפטים ארוכים? אתם פשוט חייבים להסדיר זאת ולחסוך מאמץ רב עבור המחפשים.

שיפור הנגישות באמצעות דיבור

עם ממשק זיהוי דיבור בעברית הנגישות באפליקציות האינפורמטיביות שלכם תשתפר פלאים. ממשק זיהוי דיבור בעברית מאפשר להם למעשה לא להקליד אלא לומר את מה שהם רוצים לחפש. באמצעותו, משתמשים רבים חסכו משמעותית את זמן ההקלדה והשכילו להגיע לתוצאות החיפוש ביעילות. פנו אלינו להסדרת זיהוי דיבור בעברית באופן קל ופשוט אשר ייקח את האפליקציה שלכם למעלה הבאה של נגישות מצד משתמשים שונים המחפשים ערכים בתחומים מגוונים.

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!