פיתוח אפליקציות מחיר ופרוצדורה

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

פיתוח אפליקציות הוא פרוצדורה אשר יש לה שכבות ביצוע רבות לפני העלייה לאוויר. בעת תכנון הפיתוח של האפליקציה יושבים 3 סוגי בעלי מקצוע על התכנון שלה: מאפיינים משפטיים אשר יבדקו מהן הדרישות שלכם ויתרגמו אותן למסמכים מתמטיים מוגדרים היטב שישמשו את המתכנתים והמפתחים. המתכנתים והמפתחים הם סגל בעלי המקצוע השני והם מוגדרים "צוות פיתוח". החולייה האחרונה בשרשרת היא בודקי התוכנה שתפקידם לערוך Q.A לתוצרי התוכנה השונים ולדווח על באגים. על כן, כאשר מחשבים עבור בניית אפליקציה מחיר יש לקחת בחשבון את עלויות הפיתוח והסיכויים שיתהוו באגים בהיקף מסוים שנצפה מראש בסוג כזה של פיתוח. עבודה עם בית תוכנה מנוסה כמו שלנו יכולה לצמצם לכם את כמות הבאגים מראש גם עבור פיתוחים מסובכים ועל כן להוזיל עלויות.

פיתוח האפליקציה – השלבים

בשלב ראשון, חלוקת העבודה היא על פי בעלי המקצוע וזאת על מנת להסב לכם נוחות בתקשורת איתנו. אתם תיפגשו עם צוות המאפיינים המשפטי שלנו שייקח מכם את דרישות הפיתוח, יפנים אותן, ולאחר מכן יעבד אותן למסמכים ראליים שישמשו את המפתחים. הם, מצדם, יעבדו עם המסמך שלכם שיועבר גם לצוות הבדיקות במקביל. בשלב השני, שלב הפרה-פרוד (Pre-prod) האפליקציה בשלבי מוכנות כמעט סופיים והבאגים הם בעיקר ריג'קטים חוזרים שעוכב הטיפול בהם עוד בשלבים הראשונים ואז חלוקת העבודה הופכת להיות Agile: כל מי שעוסק בסוג מסוים של פונקציה באותה אפליקציה (תכנות תפריטים, תכנות גרפיקה או אחר) מתכנס עם משנהו גם אם המקצוע שונה: מאפיינים, מתכנתים ובודקי תוכנה בייחד, על מנת לפתור באופן מזורז את הבאגים שנשארו. בשלב השלישי, הפרודקשן, אנו מזמינים אתכם לבחון פיתוח אפליקציות ולמעשה, לספק אותה עבורכם כשהיא מוכנה.

פרק זמן משוער לפיתוח אפליקציות

כאשר מחשבים עבור פיתוח אפליקציות מחיר יש לחשב זמן, שכן זמן הוא כסף וסביר שמדובר באפליקציות עבודה שנדרשות במסגרתכם. בשל היותנו בית תוכנה מנוסה שכותב קוד גם לאפליקציות טבלאיות פשוטות, גם למשחקים וגם לזיהוי דיבור בכל שפה, אנו מעבירים ביסודיות ובמהירות רבה את שלבי הפיתוח השונים שצוינו בפרק הקודם ומביאים אתכם לשלב הפרודקשן מהר, עם עמידה ביעדים שתציבו לנו.

 

אפיון יסודי של האפליקציה הנדרשת לכם

או נערוך שיחות עם צוותי המחשוב שלכם ומבסס תשתית אפיון UI UX המתאימה לאפליקציה. במסגרתה, ניגע בכל חוויות המשתמש: מה קורה כאשר הפלאפון לא מחובר לאינטרנט? מה קורה אם המשתמש ביצע מהלך שלא חשבתם עליו בדרישות שלכם אלינו? כיצד האפליקציה תגיב? תפרסם הודעה שהמהלך לא חוקי? תצא מהאפליקציה? באמצעות אפיון יסודי תוכלו להבין בדיוק לאן הולכת האפליקציה שלכם בכל מצב קיצון שהוא.

מסירת האפיון לצוותי פיתוח ובדיקות מנוסים

צוותים אלה יתכנתו את המוצר שלכם ויבדקו אותו בזמן אמת. תוכנית התהוות האפליקציה כרוכה, כאמור, בזמן פיתוח והאחרון תלוי בכמות הבאגים שיתגלו בו. בשל כך שצוותי האפיון שלנו מאד חדים ומקצועיים, הסיכוי להתרחשות באגים מרובים אינו גבוה, ולכן פיתוח אפליקציות מובייל נחשב מהיר מאד כשמדובר בעבודה שלנו. יחד עם זאת, כמו בכל בית תוכנה אחר, יידרש מספר מועט של שלבים ליישומו. לאחר מכן נגיע לשלב הפרודקשן של המוצר לקראת עלייתו לאוויר.

הזמנתכם לצפות בשלב הפרודקשן

בתום פיתוח אפליקציות מובייל, כשניגש לשלב הפרודקשן, נזמין אתכם כלקוחותינו לצפות במוצר שלכם ולראות אותנו עובדים עליו בפעם האחרונה, מתקנים את הלקונות המרכזיות ומגישים לכם אותו כשהוא שלם ומוכן לשימוש. אתם תהיו אפילו זכאים לנסיעת מבחן בנוכחותנו על מנת לוודא שהדרישות שלכם יושמו וקיימות בתוך המוצר. לאחר מכן, יהיה זה מוצר שמבחינה חוקית ומשפטית יהיה רשום על שמכם, ותוכלו להתקינו במחשבי הארגון, למכור את האפליקציה ולעשות עמה כל פעולה אחרת שקשורה לעבודה או מסחר. זקוקים לפרויקט פיתוח אפליקציות מובייל? פנו אלינו לכל המידע הנדרש ולגיבוש מהיר של אפיון המתאים לדרישותיכם!

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!

פיתוח אפליקציות לעסקים

פיתוח אפליקציות לבתי עסק מכל הסוגים: חברות, בינוניים ועוסקים זוטרים! אנו ניישם פיתוח אפליקציות לעסקים ללא חת, בהתבסס על עמידה ברצונו של הלקוח באופן מלא, ללא כחל וסרק עם מגוון רחב של שירותי בוטיק כגון:

  • עיצוב האפליקציה ובניית ממשק משתמש חכם.
  • שיפור פונקציונלי של האפליקציה.
  • הפיכת האפליקציה למוכרת ובנייה שיווקית נכונה להקלת רכישות באמצעות האפליקציה.

עיצוב האפליקציה

בשלב זה אנו נבחר, על פי הדרישה שלך, את תבנית העיצוב הנדרשת לאפליקציה, ונכוון אותה כך שהיא תתאים בדיוק לצרכייך. בנוסף, אנו נדאג שהתבנית תהיה מתאימה גם מבחינה מסגרות. כל פרט עיצובי ייעשה בהתאם לצרכים שלך, ויישמר בקביעות לכל אורך האפליקציה. כותרות, כותרות משנה, ומלל ייראו זהה, למעט במקומות ספציפיים בהם תוכל לבקש שהעיצוב ישונה.

שיפור פונקציונלי של האפליקציה

אנו נוודא שהאפליקציה פונקציונלית מבחינת ביצועים: מעבר מדף לדף נעשה מהר, רישום למועדון או קניית מוצר מבצעים ומבצעות פנייה מהירה לשרת. אנו נוודא כי האפליקציה מכילה את כל הפונקציות שיסייעו לכם להפעיל אותה, מקניות ועד רישומים כאלו ואחרים. אנו נערוך ניסויים לבדיקת תקינות כל הפונקציות ונגיש לכם את האפליקציה כשהיא מוכנה ב 100% לפעולה.

הפיכת האפליקציה למוכרת יותר

במידת הצורך, אנו נדאג להתקנת חנות ווירטואלית האפליקציה, בה יפורסמו כל מוצרייך, בפורמט עגלת קניות או בלעדיה, לשיקולכם. אנו ניישם באפליקציה כל מיני תמורות שימכרו מוצרים, החל מדפי נחיתה שיקושרו אליו, ועד מתן טיפים מתוך רצון לדרבן את הקורא לקנות מכם מוצרים ממשיים דרך האפליקציה.

אלו נושאים חשובים ליישום בפיתוח אפליקציות?

קישור האפליקציה לשרת סליקה המאפשר לכם לתפקד כחנות ווירטואלית, אחסון האפליקציה בשרת בעל נתונים המתאימים לתפעול העסק שלך, ומתן אפשרות לך, לקוח יקר, לשנות מלל באפליקציה ללא התערבות שלנו. הדבר אפשרי בזכות טכנולוגיה המפרידה את הגרפיקה והתכנות מהמלל, ומאפשרת ללקוח עצמו לשנות את התוכן ממש כמו שהוא שולח מייל או כותב מאמר, ללא כל ידע בתכנות. אנו נדאג ליישם עבורכם את כל הנושאים הללו, על מנת שתזכו לאפליקציה קלה ויעילה מאד לתפעול בכל מצב.

אז למה אתם מחכים? אם חיפשתם חברה לפיתוח אפליקציות מקצועית ואיכותית, אנחנו הכתובת הנכונה!