פיתוח אפליקציות מובייל

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

אין ספק כי פיתוח אפליקציות מובייל הוא כיום התחום הכי "חם" בעולם התוכנה, ואנו מתמחים בו בכל הרבדים. אנו נייצר עבורכם אפליקציית מציאות רבודה שתאפשר לכם להתהלך עם וידאו מצלמה של השטח בזמן אמת ולראות תפריטים הקשורים לנושא האפליקציה שלכם על גבי הבניינים והבתים השונים. אנו ניצור עבורכם אפליקציית עבודה שתייצג את החברה או הפירמה אותה אתם מנהלים. הפיתוח ייעשה בדיוק רב ותוך עמידה בלוחות זמנים מאד צפופים.

פיתוח אפליקציה למובייל ע"י איפיון  הלקוח

אפיון יסודי של האפליקציה הנדרשת לכם

או נערוך שיחות עם צוותי המחשוב שלכם ומבסס תשתית אפיון UI UX המתאימה לאפליקציה. במסגרתה, ניגע בכל חוויות המשתמש: מה קורה כאשר הפלאפון לא מחובר לאינטרנט? מה קורה אם המשתמש ביצע מהלך שלא חשבתם עליו בדרישות שלכם אלינו? כיצד האפליקציה תגיב? תפרסם הודעה שהמהלך לא חוקי? תצא מהאפליקציה? באמצעות אפיון יסודי תוכלו להבין בדיוק לאן הולכת האפליקציה שלכם בכל מצב קיצון שהוא.

מסירת האפיון לצוותי פיתוח ובדיקות מנוסים

צוותים אלה יתכנתו את המוצר שלכם ויבדקו אותו בזמן אמת. תוכנית התהוות האפליקציה כרוכה, כאמור, בזמן פיתוח והאחרון תלוי בכמות הבאגים שיתגלו בו. בשל כך שצוותי האפיון שלנו מאד חדים ומקצועיים, הסיכוי להתרחשות באגים מרובים אינו גבוה, ולכן פיתוח אפליקציות מובייל נחשב מהיר מאד כשמדובר בעבודה שלנו. יחד עם זאת, כמו בכל בית תוכנה אחר, יידרש מספר מועט של שלבים ליישומו. לאחר מכן נגיע לשלב הפרודקשן של המוצר לקראת עלייתו לאוויר.

הזמנתכם לצפות בשלב הפרודקשן

בתום פיתוח אפליקציות מובייל, כשניגש לשלב הפרודקשן, נזמין אתכם כלקוחותינו לצפות במוצר שלכם ולראות אותנו עובדים עליו בפעם האחרונה, מתקנים את הלקונות המרכזיות ומגישים לכם אותו כשהוא שלם ומוכן לשימוש. אתם תהיו אפילו זכאים לנסיעת מבחן בנוכחותנו על מנת לוודא שהדרישות שלכם יושמו וקיימות בתוך המוצר. לאחר מכן, יהיה זה מוצר שמבחינה חוקית ומשפטית יהיה רשום על שמכם, ותוכלו להתקינו במחשבי הארגון, למכור את האפליקציה ולעשות עמה כל פעולה אחרת שקשורה לעבודה או מסחר. זקוקים לפרויקט פיתוח אפליקציות מובייל? פנו אלינו לכל המידע הנדרש ולגיבוש מהיר של אפיון המתאים לדרישותיכם!

פיתוח אפליקציות מובייל | wab-map

פיתוח אפליקציות במובייל לעסקים

פיתוח אפליקציות מובייל הינו תחום מבוקש עד מאוד כיוון שבשנים האחרונות ניתן לראות כי ישנה עלייה חדשה בשימוש במכשירים הסלולריים מאשר בעבר. אמנם כיום לכל אתר ישנו גם אתר המותאם למובייל ובכל זאת חברות רבות בוחרות להחזיק גם באפליקציה אשר תאפר חוויית משתמש נוחה ופשוטה יותר. לפיתוח אפליקציה וכן לכל שאלה נוספת בנושא תוכלו לפנות לצוות של web map  ונשמח לסייע לכם.

היתרונות של פיתוח אפליקציות למובייל

אם בעבר אתר האינטרנט שלנו היה הדרך המשמעותית ביותר לספק מידע או אפשרות רכישה ללקוחות הפוטנציאליים שלנו כיום אנו מוצאים שישנן דרכים נוספות ואיכותיות יותר. אפליקציה היא ללא ספק דרך חכמה ונוחה לפנות לקהל הרחב וזאת בשל מספר יתרונות משמעותיים:

  • האפליקציה נמצאת באופן תמידי על מסך הבית של הטלפון החכם ואין כל צורך להיכנס לאתר דרך הדפדפן מה שמקל על תהליך השימוש.
  • האפליקציה הינה מהירה יותר מהשימוש בדפדפן, כיוון שהיא לוקחת אך ורק את הנתונים מהשרת מה שהופך את תהליך העבודה שלה למהיר יותר. כמו כן, במרבית הפעמים נוכל להפעיל אותה גם באופן לא מקוון.
  • לאפליקציה ישנה אפשרות לשלוח התראות ישירות אל מסך הבית שלנו בעוד לדפדפן אין אפשרות זאת.
  • לאפליקציה ישנה אפשרות להפעיל מגוון רחב של פונקציות נוספות כגון זיהוי טביעת אצבע, שירותי מיקום, מצלמה ועוד.
  • בעת ביצוע רכישה דרך האפליקציה, היא תתבצע ישירות מחשבון האפל או הגוגל של המשתמש.

חברה לפיתוח אפליקציות מתקדמות במובייל

הבחירה באפליקציה

כיום פיתוח אפליקציה הפך להיות משמעותי מאוד עבור כל בעל עסק או חברה אשר מחפשים אחר דרך נגישה להגיע אל מספר רב של גולשים. תהליך הפיתוח אינו דורש זמן רב במיוחד רק מעט סבלנות. אפליקציה איכותית הינה אפליקציה אשר מביאה לידי ביטוי בדיוק את רצונותיו של כל עסק ועסק. הצוות של WEB MAP יאפשר לכם לעשות זאת בצורה המדויקת ביותר. התהליך מתחיל בהבנה מעמיקה של צרכיו ורצונותיו של העסק ורק לאחר מכן מתחיל תהליך הפיתוח. לארנון אביטל ולצוות המקום ישנו ניסיון של שנים רבות בתחום והבנה מעמיקה של כל הדרישות שיהפכו את האפליקציה למושלמת.

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!