פיתוח אפליקציות מובייל על ידי בית תוכנה מקצועי

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

אין ספק כי פיתוח אפליקציות מובייל הוא כיום התחום הכי "חם" בעולם התוכנה, ואנו מתמחים בו בכל הרבדים. אנו נייצר עבורכם אפליקציית מציאות רבודה שתאפשר לכם להתהלך עם וידאו מצלמה של השטח בזמן אמת ולראות תפריטים הקשורים לנושא האפליקציה שלכם על גבי הבניינים והבתים השונים. אנו ניצור עבורכם אפליקציית עבודה שתייצג את החברה או הפירמה אותה אתם מנהלים. הפיתוח ייעשה בדיוק רב ותוך עמידה בלוחות זמנים מאד צפופים.

אפיון יסודי של האפליקציה הנדרשת לכם

או נערוך שיחות עם צוותי המחשוב שלכם ומבסס תשתית אפיון UI UX המתאימה לאפליקציה. במסגרתה, ניגע בכל חוויות המשתמש: מה קורה כאשר הפלאפון לא מחובר לאינטרנט? מה קורה אם המשתמש ביצע מהלך שלא חשבתם עליו בדרישות שלכם אלינו? כיצד האפליקציה תגיב? תפרסם הודעה שהמהלך לא חוקי? תצא מהאפליקציה? באמצעות אפיון יסודי תוכלו להבין בדיוק לאן הולכת האפליקציה שלכם בכל מצב קיצון שהוא.

מסירת האפיון לצוותי פיתוח ובדיקות מנוסים

צוותים אלה יתכנתו את המוצר שלכם ויבדקו אותו בזמן אמת. תוכנית התהוות האפליקציה כרוכה, כאמור, בזמן פיתוח והאחרון תלוי בכמות הבאגים שיתגלו בו. בשל כך שצוותי האפיון שלנו מאד חדים ומקצועיים, הסיכוי להתרחשות באגים מרובים אינו גבוה, ולכן פיתוח אפליקציות מובייל נחשב מהיר מאד כשמדובר בעבודה שלנו. יחד עם זאת, כמו בכל בית תוכנה אחר, יידרש מספר מועט של שלבים ליישומו. לאחר מכן נגיע לשלב הפרודקשן של המוצר לקראת עלייתו לאוויר.

הזמנתכם לצפות בשלב הפרודקשן

בתום פיתוח אפליקציות מובייל, כשניגש לשלב הפרודקשן, נזמין אתכם כלקוחותינו לצפות במוצר שלכם ולראות אותנו עובדים עליו בפעם האחרונה, מתקנים את הלקונות המרכזיות ומגישים לכם אותו כשהוא שלם ומוכן לשימוש. אתם תהיו אפילו זכאים לנסיעת מבחן בנוכחותנו על מנת לוודא שהדרישות שלכם יושמו וקיימות בתוך המוצר. לאחר מכן, יהיה זה מוצר שמבחינה חוקית ומשפטית יהיה רשום על שמכם, ותוכלו להתקינו במחשבי הארגון, למכור את האפליקציה ולעשות עמה כל פעולה אחרת שקשורה לעבודה או מסחר. זקוקים לפרויקט פיתוח אפליקציות מובייל? פנו אלינו לכל המידע הנדרש ולגיבוש מהיר של אפיון המתאים לדרישותיכם!

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!