פיתוח אפליקציות לילדים

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

פיתוח אפליקציה לילדים

פיתוח אפליקציות לילדים, דורש לעיתים ממתכנת האפליקציות מיומנויות מעט שונות, שכן מדובר בקהל יעד שונה לחלוטין. כיום לכל ילד רך בשנים ישנו מכשיר חכם משלו, הם מעבירם בו שעות רבות במהלך היום ומוצאים בו עניין ועיסוק רב. 

הטלפון הנייד אינו משמש אותם אך ורק ליצירת קשר ולשיחות עם ההורים או החברים אלא הם מורידים אליו מספר רב של יישומים שונים ומגוונים. 

אין ספק כי מדובר בקהל יעד אטרקטיבי במיוחד. לפיתוח אפליקציה עבור הדור הצעיר תוכלו להיעזר בשירותיו של ארנון אביטל בעל חברת WEB MAP לפיתוח מגוון רחב של אפליקציות.

פיתוח אפליקציות לילדים | wabmap בית תוכנה

פיתוח אפליקציות לילדים בישראל

כפי שאמרנו קודם, עולמם של הילדים שונה לחלוטין מעולם המבוגרים ולכן גם האפליקציות המתאימות עבורן צריכות להיות ייחודיות ושונות. אם כן, על מה חשוב לשים את הדגש?

  • בראש ובראשונה חשוב להבין כי לוויזואליות ישנה משמעות רבה. עבור ילדים חשוב לייצר אפליקציות בהן נפחית את המלל ונוסיף יותר תמונות. ילדים מאבדים עניין במהירות בטקסטים ארוכים לעומת תמונות אשר מושכות להם את העין.
  • כאשר מעצבים את האפליקציה מומלץ לבחור בצבעים דומיננטיים ואטרקטיביים אשר יגרמו לילד להתעניין ולהימשך אל האפליקציה. על האפליקציה להיות ססגונית, בולטת וצבעונית.
  • כאשר אתם בוחרים לשלב מלל שימו לב כי הוא אינו נכתב בשפה גבוהה וכי הילד יוכל להרגיש שמדברים אליו בגובה העיניים. 
  • לבסוף, הנקודה החשובה ביותר היא להכיר את עולמם של הילדים. יש לעשות בחינה יסודית של כל מה שמעסיק את הילדים, מה מעניין אותם והיכן הם משקיעים את רוב זמנם.

הייחודיות של אפליקציה לילדים

אין ספק כי ישנם הבדלים רבים בין אפליקציות לילדים ואפליקציות למבוגרים, זוהי הסיבה שגם תהליך פיתוח האפליקציה הינו שונה. היכרות עמוקה עם עולם הילד ועבודה נכונה יעזרו לכם לפתח אפליקציה איכותית, מושכת ומעניינת. 

כמובן שבכדי לעשות זאת מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית. חברת WEB MAP בהנהלתו של ארנון אביטל הינה חברה בעלת שנות ניסיון לא מבוטלות. בעזרת צוות מקצועי אך גם גמיש ופתוח נוכל לייצר יחד כל אפליקציה העולה בדמיונכם על הצד הטוב ביותר.

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!