פיתוח אפליקציות לאנדרואיד באופן מקצועי על ידי בית תוכנה

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

רוב האנושות כיום משתמשת במערכת הפעלה אנדרואיד, בין אם דרך טלפונים של סמסונג, ובין אם באמצעות טאבלטים ייעודיים או טלפונים של שיאומי שם מותקן אנדרואיד ייעודי מסוג MIUI. לכן, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, כזה שיועמד בחנות של פלטפורמה זו הוא יותר מכדאי עבור העסק שלכם. מה השירות כולל ומה אנו יכולים לעשות עבורכם בכדי לשדרג את האפליקציה בהמשך הדרך?

אפיון יסודי של האפליקציה המבוקשת

בתחילה, ייפגש עמכם צוות אפיון מנוסה ויתכנן את האפליקציה בה אתם מבקשים לעשות שימוש עתידי בהתאם למה שאתם זקוקים לו. יהיו גם תכנוני עאיצוב וגם תכנונים מעשיים של התוכנה, אשר יקלו על חוויית המשתמש וייצרו עבורו שימוש קל ופשוט. לאחר שלב זה, ייכנס הפרויקט לסבבי פיתוח ובדיקות על מנת לסיימו במהרה ולהציג לכם את האפליקציה המבוקשת.

סבבי פיתוח ובדיקות

החלק הארי של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד. במסגרתו, ייעשה שימוש בפלטפורמת תכנות שתיבחר עבור האפליקציה שלכם ובמסגרתה המתכנתים ימלאו אל הכתוב באפיון וייצרו עבורכם את האפליקציה. הם יגישו לצוות הבדיקות את התוצרים לבדיקה ומקבץ החלפת באגים ייערך על מנת להביא לתיקון הפיתוחים במהרה. החלק היפה הוא שכל תיקון נרשם ואף פעם האפליקציה לא מוכרזת כשלמה אם הדבר לא נבדק ברצף. למה הכוונה? נניח שבסבב בדיקות מסוים התגלו 5 באגים (לרוב מתגלים כמה אלפים) וכולם תוקנו. זה לא שעכשיו אנו נכריז על שלב הפרודקשן כי ייתכן כי תיקון של באגים 3,4 פגעו בתיקון של באג מספר 2. לכן, מה שעושים הוא סבב בדיקות נוסף גם אם הכל תוקן ובודקים את הממשק שלכם מאפס, שוב. כמות הבאגים תצטמצם וכן הלאה בסבבים הבאים, עד לגמר שלב הפיתוח והבדיקות.

שלב הפצת האפליקציה ועלייתה לאוויר

בשלב זה של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד אתם תזומנו לחברה על מנת לצפות במה שפוּתח עבורכם, לעקוב אחר תהליכי עומק באפליקציה ולהסיק את רישומיכם מהתהליכים השונים. בהתאם להערותיכם, ייערכו סבבי פיתוח אחרונים בהחלט ליישום התיקונים הנדרשים עד להעלאת האפליקציה לאוויר באישורכם. אז, תוכלו לעשות בה שימוש מסחרי ותפעולי מלא.

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!