פיתוח אפליקציות לאייפון

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

פיתוח אפליקציות לאייפון מאפשר לכם כבית עסק לתקשר עם משתמשי אפל הן בטלפון הנייד והן בפלטפורמות אחרות בהן מותקנת מערכת הפעלה של אפל.

הדבר בר ביצוע בשתי גישות: או שמתכנתים אפליקציה להורדה מהחנות של אפל, או שמתכנתים ווב אפליקיישן. ווב אפליקיישן היא למעשה ייבוא לאתר של תוכנה שיש ברשותכם. לדוגמה, אם יש לכם תוכנה שהייעוד שלה הוא לחשב שערי חליפין של מטבעות בעולם, ניתן יהיה פשוט להריץ מהגוגל כרום את האתר שלכם ושם תחכה למשתמש האפליקציה.

היתרון של גישת ה- ווב אפליקיישן הוא כפול: המשתמש לא צריך להוריד שום דבר ובנוסף – גם אם לחבר שלו, שמעוניין בהדגמה של האפליקציה, אין אייפון הוא יוכל להפעיל זאת מאתר האינטרנט.

פיתוח אפליקציה לאייפון 

אפיון אפליקציית האייפון האפיון מיושם על ידי צוות אפיון מקצועי אשר יבסס עבורכם תמורות הן בתחום העיצוב והן בתחום חוויית המשתמש: עלייה מהירה של דפים, קריאה נהירה של טקסטים באפליקציה, וכל נושא אחר שנדרש להפעלה קלה ותקינה ללא כשלים.

בתום שלב האפיון על שתי שכבותיו, הן הוויזואלית והן התפקודית, הוא יועבר לצוותי הפיתוח והבדיקות לתחילת שלב הבנייה.

פיתוח של האפליקציה לאייפון

את הפיתוח ובניית האפליקציה יישם צוות פיתוח מנוסה אשר מחובר לצוות בדיקות שיבקר אותו בד בבד על להתהוות נוסחה שלמה של אפליקציה לתפעול. לאחר מכן ייערך סבב בדיקות נוסף כדי לוודא שהאפליקציה חפה מבאגים. פרויקט פיתוח אפליקציות לאייפון ייעשה בשלבים מעין אלה עד להתהוות שלב בו אין יותר באגים במערכת. אז, היא תיכנס לשלב הפרודקשן.

זימונכם כלקוחות לצפייה בשלב ההפצה

כאשר מגיעים לפרודקשן, או בעברית לשלב ההפצה, יקראו לנציגיכם לצפות באפליקציה לאייפון. הם יוכלו להעיר את הערותיהם אשר יתורגמו לנושאים אחרונים בהחלט לתיקון לפני עליית האפליקציה לאוויר.

לאחר מכן, תוכלו לבסס שימוש מסחרי בה, למכור אותה, להשתמש בה כדי ליישם מהלכי מכירה ושיווק, ועוד. כמו כן, תוכלו להזמין מאתנו עדכון לאפליקציה כעבור מספר חודשים או שנים כאשר יידרש עדכון למערכת אפל חדשה או כאשר תשתית הרשתות הטכנולוגיות תשתנה, כמו עכשיו בעת המעבר ל- 5G. 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!