פיתוח אפליקציה מחיר ופרוצדורה: כך זה עובד

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

במאמר זה נספק לכם מידע אודות פיתוח אפליקציות מחיר, פרוצדורה וכל מה שמסביב. כאשר לקוח מזמין אפליקציה, הוא יכול לעשות זאת משני טעמים: או שהוא מעוניין לשפר נגישות לחומרים כתובים שהוא העלה בעברו לאתר אינטרנט, או שהוא פיתח בעצמו אפליקציה בעבר והוא מעוניין להנגיש אותה לציבור הרחב, ולא רק למי שמשתמש במערכת הפעלה כמו שיש במשרדו. למי שלא יודע או מכיר, מערכות הפעלה לאפליקציות הן בעיקרן או אנדרואיד (כולל אנדרואיד MIUI למשתמשי טלפונים של שיאומי) או אפל (אייפון). הרעיון מאחורי הסבה של אפליקציה שמתאימה רק לסוג אחד של מערכת הפעלה לכזו שתתאים לכולן מבוסס על Web Application, כלומר העתקת האפליקציה לאתר אינטרנט מותאם לכל הטלפונים הניידים.

אפליקציה להעברת מידע

קובץ הפעלה שמחליף את אתר האינטרנט. מומלץ לבנות אותו כך שיהיה תואם לכל מערכות ההפעלה, בין אם הן אנדרואיד ובין אם הן אפל, על מנת שכל ציבור משתמשי הטלפונים יוכל להוריד אותה ולהתעדכן אודותיכם מבלי לגלוש באתר. בניית אפליקציה זו היא למעשה העתק מדויק של אתר האינטרנט שלכם, ולכן אם יש לכם כזה, והוא בשימוש מסחרי, מאד מומלץ לפתח גם אפליקציה על מנת לחסוך את הגלישה בדפדפנים בטלפונים הניידים ולאפשר הפעלה נגישה ומהירה יותר.

המרת אפליקציה מסוג אחד של מערכת הפעלה לאוניברסלית

שירות זה מתאים לכל מי שכבר יש בעסק שלו אפליקציה אבל היא מוצעת למכירה רק בחנות האינטרנט של מערכת ההפעלה שלו ולא עובדת במערכת ההפעלה המתחרה. במסגרת שירות זה אנו נשכפל את האפליקציה לסביבה וובית, בין אם האתר שלכם ובין אם כתובת אחרת שתוקצה לכם בשרת. המשתמשים יוכלו לגשת לאתר ולהשתמש בממשק ללא קשר לסוג מערכת ההפעלה בטלפון שלהם. ניתן גם להזמין שירות שכפול מלא בו ייווצר קובץ נוסף שיוטמע בחנות האינטרנטית של האפליקציה המתחרה, וכך כל מי שיש לו טלפון נייד יוכל להוריד את הגרסה. שמתאימה למערכת שלו.

כמה זה עולה ובמה כרוך השירות

השירות עולה בפרויקטים שונים המבוססים על אפיון האפליקציה המבוקש, מסירתו לצוות פיתוח ועבודה יישומית על שלב הפרודקשן. העלות מבוססת גם על זמן וגם על משאבי מימון. אנו חברה שעובדת מהר, ובאופן שירותי ונגיש ועל כן המחיר כאן אינו נחשב יקר והתוצר תמיד על פי הצרכים שלכם.

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!