פיתוח אפליקציה לאנדרואיד על ידי מומחים

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

לא יהיה זה סוד לומר כי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא הכי פופולרי מקרב כל יתר הקונסולות והפלטפורמות. האלטרנטיבות הן בניית אפליקציות לאפל, או תוכנות שכלל לא עובדות על בסיס טלפון נייד או מחשב, כדוגמת משחקים לקונסולות ובפרט משחקי מציאות מדומה. היות ואמצעים אלו לא נמצאים אצל אנשים רבים בציבור הרחב, וגם לא בקרב בעלי חברות גדולות שמזמינים מאתנו אפליקציות, הנושא הכי "חם" הוא פיתוח אפליקציות לאנדרואיד. אנו מתמחים בו ומיישמים אותו על פי דרישותיכם.

אפיון אפליקציה על ידי צוותי מומחים

בתחילה, ייפגשו מאפיינו ה- UX וה- UI שלנו עם הצוותים שלכם ויבינו מהם למה אתם מצפים מהאפליקציה. ישנן כל מיני סוגים של אפליקציות לאנדרואיד: יש אפליקציות שאין בהן גרפיקה, למעט ה- GUI הבסיסי של צבעים ופונטים המשמשות לעבודה בלבד ויש אפליקציות חיפוש מציאות רבודה המתבססות על סריקת שטח באמצעות המצלמה וגילוי נקודות שמעניינות אתכם (מסעדות, מועדונים, בתי תפילה וכד'). ניתן להזמין אפליקציות פנים ארגוניות העוסקות בתחום החשבות של הארגון בו אתם עובדים או בתחום פנים ארגוני אחר. צוותי המומחים שלנו ייקחו מכם את המידע על האפליקציה, ינסחו אותו על פי קריטריונים מוגדרים של UX ו- UI ויעבירו לצוותי הפיתוח.

פיתוח אפליקציות מהיר

על ידי עובדים מנוסים צוותי הפיתוח והבדיקות שלנו עובדים בייחד ולא באופן לעומתי. הם יודעים לפתוח בעיות במהירות ולהתגבר על כמות גדולה של באגים. בשילוב עם צוות האפיון הייחודי שלנו, הסבירות שהפיתוח יתחיל עם באגים מוגברים אינו גבוה מלכתחילה ולכן כמות סבבי הפיתוח אצלנו היא לרוב מועטה. בסופה יגיעו המתכנתים ובודקי התוכנה לשלב הפרה פרוד, הסבב האחרון לפני הפצה, ומשם לפרודקשן.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

הזמנת הלקוחות לצפות בשלב הפרודקשן כאשר נגיע לשלב ההפצה של פיתוח אפליקציה לאנדרואיד, אנו נזמין אתכם לצפות בה, לתפעל אותה ולהתרשם ממנה. כעת, כשהאפליקציה עברה את כל השלבים הנדרשים לפיתוח שלה, יש לכם כלי שניתן לעבוד איתו וליהנות מדיווחיו ותוצריו. ניתן להשתמש באפליקציה זו מעתה למטרות מסחריות מצדכם, החל מהתקנה והטמעה במחשביכם הפנימיים ועד מכירתה והפצתה ברבים תחת השם של החברה או הארגון שלכם. אצלנו, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מתהווה במהירות ובמקצועיות רבה. זקוקים לו? פנו אלינו!

בניית אפליקציה לאנדרואיד | web-map

בניית אפליקציה לאנדרואיד

פיתוח אפליקציה לאנדרואיד הפך להיות בשנים האחרונות לאחת הבקשות הנפוצות והמקובלת ביותר. כיום אנדרואיד נחשבת למערכת הפעלה חשובה וחזקה במיוחד ועומדת בגבורה ליד מערכת הIOS הוותיקה של אפל. לאחרונה אף נראה כי מערכת האנדרואיד הפכה לדומיננטית יותר מה שהופך את תהליך פיתוח האפליקציות לאנדרואיד למבוקשת מאוד. במידה ואתם מחפשים אחר חברת תכנות איכותית תעזור לכם לפתח את האפליקציה שלכם חברת Web map  היא הפתרון עבורכם.

היתרונות של בניית אפליקציה לאנדרואיד

כיום ישנן שתי מערכות הפעלה בולטות וחזקות בשוק והן הIOS של אפל והאנדרואיד. אין ספק כי לבניית אפליקציה עבור מערכת הפעלה אנדרואיד ישנם יתרונות משמעותיים לעומת פיתוח אפליקציה לאפל. חלק מהיתרונות הללו הם:

  • אין ספק כי מערכת אנדרואיד הינה מערכת נוחה וידידותית יותר ממערכת ההפעלה של אפל ולכן גם פיתוח האפליקציות הינו קל ונוח יותר במערכת זאת. מרבית המתכנתים יעדיפו לעבוד איתה.
  • מערכת אנדרואיד מתבססת על שפת תכנות מוכרת ופשוטה הנקראת ג'אווה. השפה נגישה מאוד וקלה ללימוד, מה שמעודד רבים ללמוד פיתוח תוכנה דווקא עבור מערכת הפעלה מסוג זה. השפה הפשוטה מאפשרת תכנות פשוט ונוח יותר.
  • בנוסף, כיום ניתן לראות כי הפופולריות של מערכת הפעלה אנדרואיד גדלה מאוד ורבים מעדיפים להשתמש במשק זה מאשר כל מערכת הפעלה אחרת ולכן הביקוש עבור מכשירים של אנדרואיד הפך לגבוה יותר.

בניית אפליקציות לאנדרואיד 

כיום כל עסק אשר מבקש לייקר את עצמו ולהפוך להיות משמעותי יותר, בוחר לבנות אפליקציה אשר תייצר לקהל הלקוחות שלו חוויית משתמש איכותי ונוחה יותר. תהליך בניית אפליקציה אינו תהליך ארוך, אך על מנת לקבל את התוצאות הרצויות מומלץ לבחור בחברת פיתוח מקצועית, איכותית ובעלת ניסיון אשר תעזור לכם ליצור בדיוק את האפליקציה המדויקת לעסק וללוקחות שלכם. חברת WEB MAP תעמיד לצדכם צוות מקצועי, גמיש, איכותי ויצירתי אשר ישמח להיות לכם לעזר. בעזרת ניסיון רב והיכרות עמוקה עם התחום נוכל להביא את האפליקציה שלכם לרמת הדיוק הגבוהה ביותר ממש לפי הרצונות והצרכים של כל עסק ועסק.

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!