פיתוח אפליקציה לאנדרואיד על ידי מומחים

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

לא יהיה זה סוד לומר כי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא הכי פופולרי מקרב כל יתר הקונסולות והפלטפורמות. האלטרנטיבות הן אפליקציות לאפל, או תוכנות שכלל לא עובדות על בסיס טלפון נייד או מחשב, כדוגמת משחקים לקונסולות ובפרט משחקי מציאות מדומה. היות ואמצעים אלו לא נמצאים אצל אנשים רבים בציבור הרחב, וגם לא בקרב בעלי חברות גדולות שמזמינים מאתנו אפליקציות, הנושא הכי "חם" הוא פיתוח אפליקציות לאנדרואיד. אנו מתמחים בו ומיישמים אותו על פי דרישותיכם.

אפיון על ידי צוותי מומחים

בתחילה, ייפגשו מאפיינו ה- UX וה- UI שלנו עם הצוותים שלכם ויבינו מהם למה אתם מצפים מהאפליקציה. ישנן כל מיני סוגים של אפליקציות לאנדרואיד: יש אפליקציות שאין בהן גרפיקה, למעט ה- GUI הבסיסי של צבעים ופונטים המשמשות לעבודה בלבד ויש אפליקציות חיפוש מציאות רבודה המתבססות על סריקת שטח באמצעות המצלמה וגילוי נקודות שמעניינות אתכם (מסעדות, מועדונים, בתי תפילה וכד'). ניתן להזמין אפליקציות פנים ארגוניות העוסקות בתחום החשבות של הארגון בו אתם עובדים או בתחום פנים ארגוני אחר. צוותי המומחים שלנו ייקחו מכם את המידע על האפליקציה, ינסחו אותו על פי קריטריונים מוגדרים של UX ו- UI ויעבירו לצוותי הפיתוח.

פיתוח אפליקציות מהיר על ידי עובדים מנוסים

צוותי הפיתוח והבדיקות שלנו עובדים בייחד ולא באופן לעומתי. הם יודעים לפתוח בעיות במהירות ולהתגבר על כמות גדולה של באגים. בשילוב עם צוות האפיון הייחודי שלנו, הסבירות שהפיתוח יתחיל עם באגים מוגברים אינו גבוה מלכתחילה ולכן כמות סבבי הפיתוח אצלנו היא לרוב מועטה. בסופה יגיעו המתכנתים ובודקי התוכנה לשלב הפרה פרוד, הסבב האחרון לפני הפצה, ומשם לפרודקשן.

הזמנת הלקוחות לצפות בשלב הפרודקשן

כאשר נגיע לשלב ההפצה של פיתוח אפליקציה לאנדרואיד, אנו נזמין אתכם לצפות בה, לתפעל אותה ולהתרשם ממנה. כעת, כשהאפליקציה עברה את כל השלבים הנדרשים לפיתוח שלה, יש לכם כלי שניתן לעבוד איתו וליהנות מדיווחיו ותוצריו. ניתן להשתמש באפליקציה זו מעתה למטרות מסחריות מצדכם, החל מהתקנה והטמעה במחשביכם הפנימיים ועד מכירתה והפצתה ברבים תחת השם של החברה או הארגון שלכם. אצלנו, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מתהווה במהירות ובמקצועיות רבה. זקוקים לו? פנו אלינו!

 

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!