פיתוח אפליקציה בהתאם לדרישות אפיון מוגדרות

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

פיתוח אפליקציה נעשה בבית תוכנה ייעודי. אנו מתמחים בפיתוח כל סוגי האפליקציות, רשומות, טבלאות, אנימציה, פיתוח אפליקציות עם התראות, מציאות מדומה ועוד. כאשר מזמינים מאתנו בניית אפליקציה, התהליך כולל מספר שלבים שבחלקם אתם משתתפים וחלקם נערכים Behind the scenes.

אפיון חוויית המשתמש ותשתיות המשתמש

אלו הם 2 חלקי האפיון של המוצר. במהלכם, מאפיינים מקצועיים מטעמנו ייפגשו אתכם ויבינו מה אתם צריכים בפועל במוצר בהתאם להזמנתכם. הם ינסחו זאת בחוויית משתמש שכוללת סט של תגובות באפליקציה למצבים שונים: כיצד תוכנת המשחק תגיב אם השחקן ביצע פעולה שלא חשבתם עליה במסמך הדרישות שהגשתם לנו? מה יקרה אם המשתמש יתנתק מהאינטרנט וישאיר את האפליקציה דולקת? ועוד. מאפייני תשתיות המשתמש יבינו מהם צבעי המסכים השונים בתגובות הללו, הפונטים והעיצובים שאתם דורשים ויתרגמו את הדרישות שלכם למסמכים מחייבים עבור המפתחים.

פיתוח ובדיקות – שלב הייצור

שלב זה נערך ברובו מאחורי הקלעים עד להגעה לשכבת הפרה-פרוד. במסגרת תהליך תקין של פיתוח אפליקציה המפתחים נעזרים במסמך האפיון שמוגש להם ומתחילים לכתוב קוד ולהגישו לבודקים שעורכים לו Q.A ומעבירים רשימת באגים יומית למפתחים בהתאם לכך. אנו מחויבים לתקופה קצרה מאד של שלב זה בשל ניסיוננו הרב ועתודות הידע שיש בקרב עובדינו. הגעה לשלב הפרה פרוד היא למעש מיצוי של כל הפיתוחים והבדיקות לתיקון מידי ומעבר לתיקונים המורכבים והלא מידיים. אז, מתכנסים הצוותים על פי סוג הפיתוח בו הם עסקו: כל מי שעסק בתפריטים מתכנס בייחד, מאפייני UX/UI, מפתחים ובודקים. כל מי שעבד על הליבה של האפליקציה (עיבוד נתונים, XML) מתכנס יחדיו וכד'. פותרים את הבעיות הקשות והמעטות שנשארו ומכניסים את המוצר לשלב הפרודקשן.

כניסה לשלב הפרודקשן ומסירת המוצר אליכם

בשלב הפרודקשן אתם תוזמנו להתנסות בחוויית המוצר בעצמכם. פיתוח אפליקציה לא יכול להגיע לסיומו בלי בדיקה שלכם ואישור שהאפליקציה תקינה, כמובן. אנו נאפשר לכם להתנסות בכל רובדי האפליקציה, החל מתפריטים וכלה בהפעלת הפונקציות השונות ובדיקה שהן פועלות על פי הדרישות שלכם. במידה ותאשרו את האפליקציה, היא תימסר לכם ותוטמע במחשבים שלכם. במידה ומדובר באפליקציה שבכוונתכם למכור, היא תהיה שלכם באופן רשמי מרגע המסירה ותוכלו לעשות בה שימוש מסחרי.

 

 

מיפוי האובייקט על פי דרככם

יש תיירים שמתעניינים באתרי תיירות הפרוסים בערים בהם הם מבקרים ויש כאלו שפשוט שואלים איפה ישנם בתי קפה. יש רופאים שהתחום בו הם עוסקים הוא תחום העור ויש רופאים שמתעניינים בתהליכי פנים. אפליקציית מציאות רבודה סורקת את האובייקט או המרחב בו אתם מתבוננים וממפה לכם את החלקים והאזורים החשובים לכם. כיצד זה נעשה? באמצעות ממשק תפריט קל להתמצאות, המהווה את המציאות הווירטואלית. אחרי הכל, אין על גבי בן אדם מטופל או עיר גדולה במרחב תפריטים. אבל באפליקציית מציאות רבודה המשלבת וירטואליות יש ויש.

ממשק נוח להתמצאות שיקל עליכם בחקר האובייקט או המרחב

באמצעות אפליקציית מציאות רבודה גם אתם תוכלו להתחקות בקלות אחר הנעשה בכל מקום או אובייקט עליו אתם מתבוננים. אם אתם עוסקים בתחומכם שנים רבות ועדיין מרגישים תקועים כשאתם ניגשים למלאכתכם, אפליקציית מציאות רבודה היא בדיוק סוג התוכנה שאתם צריכים בפלאפון שלכם.

תכנון מוקפד על ידי אנשי מקצוע

התוכנה שלכם תתוכנת על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום הצילום והמציאות בטלפונים הניידים. הם ידאגו לכם להצגת התמונה כפי שהיא ולהטמעת תפריטים חכמים שימפו לכם את החלקים המעניינים. הסמארטפון שלכם ילמד לזהות באגים בגוף החולה, אתרי תיירות מהסוגים שאתם מבקשים, מסעדות וקנטינות בערים חדשות וכד'. הדבר ייעשה על ידי לימוד מכונה בו מכשירכם לומד לזהות בעצמו תהליכים או לוקיישנים שמעניינים אתכם על גבי מרחבים שונים.

תכנות מהיר תוך מעבר על כל שלביו כנדרש

התכנות של אפליקציית מציאות רבודה ייעשה בהתאם לכל השלבים, יעבור סדרת בדיקות ותיקונים, יגיע לשלב הפרה פרודקשן והפרודקשן כשהוא מוכן וישווק לכם כשהוא מהווה תוכנת עבודה לכל דבר ועניין.

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!