מה זה Deep Learning? האפליקציות שילמדו עבורכם את מה שצריך

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

Learning או לימוד עמוק, זו תכונה ממוחשבת של מכשירי מחשוב וסלולר ללמוד את סביבתם על פי רצון המשתמש. הדבר נעשה באמצעות פרוקסי, כלומר בניית אפליקציה שמתווכת בין סוג הלימוד הרצוי לבין התהוותו בפועל. לדוגמה, כאשר לא מגדירים הגדרות באפליקציה, ומבקשים מהטלפון החכם לסרוק איזשהו רחוב, הוא עשוי לסרוק לאיזה בניין יש טיח לבן ולאיזה יש טיח אפור. האם זה רלוונטי אם האפליקציה בכלל אמורה לעסוק במיפוי מסעדות ומועדונים באזור? כמובן שלא. לכן, לצד ה- Deep Learning נדרש גם Machine Learning, לימוד מכונה. המחשב או הטלפון החכם יודעים מה ללמוד בשביל לעזור למשתמש שלהם.

אפליקציות דיפ לרנינג בכל נושא

ניתן להזמין מאתנו אפליקציות דיפ לרנינג בכל נושא, החל מזיהוי מקומות בילוי ועד צרכים מוחשיים כמו זיהוי קירבה לחולי קורונה מאומתים. אפליקציות ה- Deep Learning שלנו משתמשות בתהליך למידה מהיר שהוטמע היטב ומביאות את המשתמש למיפוי מהיר של האזור בו הוא נמצאץ.

שימושי הדיפ לרנינג

משתמשים בדיפ לרנינג בשביל למפות מקומות עכשוויים מסוג מסוים באזור מסוים, בשביל למפות את מצב הקורונה או מצב קבוע/ זמני לטווח ארוך כלשהו באיזשהו אזור. דיפ לרנינג מבוסס גם על ידע מוקדם שמוזן למערכת (כמו במקרה של נתוני הקורונה) וגם על לימוד תוך כדי תנועה. ניתן ללמד את האפליקציה שמקום שיש בו שולחנות וכסאות חיצוניים ואוכל נראה על השולחנות הוא מסעדה ואז, לבקש ממנו לחפש מסעדות, למשל.

דיפ לרנינג – העתיד כבר כאן

אם אתם שואלים מה זה Deep Learning אתם למעשה שואלים כיצד ייראו הפלאפונים והמחשבים בעתיד. הם יתבססו בדיוק על הלימוד המהיר. כבר כיום כשאתם פותחים ווינדוז סרץ' (חיפוש בחלונות) ומקלידים שם של תוכנה או מותג שלא מותקנים במחשב שלכם, הוא מחזיר לכם את התשובה מה זה ואיפה ניתן להשיג את זה. בעבר זה לא היה, והמחשב היה מודיע ש- File not found. להתקדמות הזו קוראים Deep Learning. את התמורה הזו ניתן ליישם בכל אפליקציה וממשק טכנולוגי כלשהו. גם אפליקציות שעוסקות בתחום-יעד מסוים יוכלו לנדב מידע על תחומים אחרים שלא קשורים אליהן באמצעות דפ לרנינג.

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!