חברה לבניית אפליקציות: מציאות רבודה, אפליקציות של חברות ופירמות ועוד

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

מעוניינים להזמין אפליקציה לפיתוח? אצלנו תוכלו לעשות זאת וליהנות מחוויה חיובית כבר מהרגע הראשון. אנו מעסיקים מאפיינים מקצועיים מתחומי ה- UX וה- UI ולצידם, צוותי פיתוח אפליקציות ובדיקות מן המעלה הראשונה. בשל כך, זמני הפיתוח ובניית המוצר מהירים מאד ומאפשרים לכם ליהנות מהתוצר שהזמנתם בתוך פרק זמן קצר ביותר.

אפיון משתמש יסודי של האפליקציה

צוותי האפיון שלנו ייפגשו עמכם ויטמיעו אצלם את דרישותיכם מהאפליקציה המתהווה. הם יעבירו זאת לרישום של  UX ו- UI ומשם אל מחלקות הפיתוח והבדיקות. כמי שמהווה חברה של בניית אפליקציה מקצועית, אנו נתחיל בשלב ז ברגל ימין ונספק את האפיון המדויק ביותר ושקולע בדיוק לדרישות שאתם מציבים. בכך, אתם מבטיחים לעצמכם כבר מ- DAY1 את עתיד האפליקציה שלכם.

תכנות ובדיקות מהירות במינימום סבבי פיתוח

שלב הפיתוח אצלנו נחשב מהקצרים ביותר בשוק. חברה לבניית אפליקציות בדרך כלל נערכת עם שלבי פיתוח מרובים שגוררים לא מעט סחבת גם עבור הנהלתה וגם עבור הלקוח. אצלנו הדברים מתנהלים לגמרי אחרת. כמות הסבבים פה קטנה, וכבר ביום התכנות הראשון ניתן לחזות באופן ודאי כמעט למדי את כמות הבאגים הכוללת שתהיה ביתר הסבבים ובכך להעריך את זמן תום הפרויקט באופן ראלי למדי.

הגעה לשלב הפרה פרוד והכנה לפרודקשן

הפרה פרוד הוא סבב הפיתוח האחרון, לפני הפצת המוצר. אז, הצוותים שלנו יעבדו בייחד על פי נושאים הפנים של האפליקציה שהזמנתם. כל מי שעבד על גרפיקה, מתכנתים, מאפייני UX UI ובודקים, יעבוד יחדיו. כל מי שעסק בנתונים ובליבה יעבוד יחדיו וכד'. בתום שלב זה נביא את המוצר לשלב הפרודקשן.

הזמנת נציגיכם לצפות בפרודקשן

בפרודקשן אנו מציגים לכם את המוצר במתכונתו הסופית לאחר שתוקנו כל הבאגים, כולל הקשיחים והמורכבים מביניהם, מימי שלב הפרה פרוד. בשלב זה תוכלו לקחת את האפליקציה שלכם לנסיעת מבחן, להתרשם מהתפריטים ומהפונקציות השונות ולאמץ אותה לחיקכם. מעתה, תוכלו להטמיע את האפליקציה במחשבים שלכם, למכור אותה ולשווק אותה תחת השם והבלעדיות שלכם וליהנות מכל תמורה כלכלית או תפעולית אחרת שנובעת ממנה. פנו אלינו אם אתם זקוקים למענה של חברה לבניית אפליקציות עם הרבה ידע וניסיון!

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!

חשיבות העיצוב הגרפי בתהליך בניית אפליקציה

עבודת בניית אפליקציה הינה עבודה לא פשוטה אשר כוללת כמה וכמה שלבים, כאשר אחד מבין השלבים הללו הוא שלב העיצוב של האפליקציה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סגנונות עיצוב, ומגוון רחב של אנשי מקצוע בתחום, אך כאשר אתם בוחרים חברת בניית אפליקציות חשוב מאוד לבדוק את מחלקת העיצוב הגרפי שלה, ודוגמאות לעבודות קודמות של החברה אשר יאפשרו לכם להיות בטוחים כי היא תעניק לכם עיצוב גרפי ברמה גבוהה ואתר מרשים ומיוחד מאוד.

למה זה כל כך חשוב? קראו את המאמר עד תומו ותקבלו את התשובה.

מראה מקצועי ומושך יותר

פיתוח אפליקציה אשר כוללת עיצוב גרפי מקצועי ואיכותי לאפליקציה מאפשרת לכם ליהנות מאפליקציה בעלת מראה מקצועי ומושך יותר. בעידן בו אנו חיים, כל אפליקציה, בכל תחום כל שהוא, מתמודדת עם תחרות רבה מאוד. לכן, אם אתם רוצים להעניק לאפליקציה שלכם יתרון תחרותי חשוב על פני אחרים, ואם אתם רוצים להיות בטוחים בכך שהיא תראה מקצועית מספיק בכדי שהגולשים יבחרו דווקא בה – חשוב שתשקיעו בעיצוב גרפי מקצועי.

שימו לב כי לא משנה עד כמה האפליקציה תהיה מתקדמת מבחינה טכנית, הדבר הראשון שהגולשים רואים הוא המראה החיצוני שלה, ואם המראה החיצוני לא יהיה מושך ומרשים, הם לא יורידו כלל את האפליקציה, או לא באמת ישתמשו בה.

להשאיר את הגולשים באפליקציה זמן רב ככל האפשר

עוד יתרון חשוב מאוד של עיצוב גרפי מקצועי הינו העובדה שעיצוב איכותי ומרשים ישאיר את הגולשים באפליקציה לזמן רב יותר מעיצוב פשוט ופחות מיוחד. אפליקציה אשר מעוצבת באופן מקצועי מעניקה לגולשים סיבה להישאר בה זמן רב יותר, להשתמש בפונקציות השונות, לקרוא בנוחות רבה את המידע המוצג וכן להשאיר פרטים ליצירת קשר או לרכוש מוצרים שונים, על פי המטרה לשמה אתם מקימים ומפעילים את האפליקציה.

לכן, בעבודת בניית אפליקציה חשוב מאוד לשים לב לעיצוב הגרפי, ולהקפיד על כך שהוא יהיה מרשים ומקצועי במיוחד, וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם!