בניית אפליקציה לעסק כתחליף לגלישה באתר הרשמי

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

מאז ומעולם, נושא השיווק בעסק הנו חשוב וראשוני במעלה. אבל, מה עם קהלי יעד שכבר מכירים אתכם ומעוניינים לשמור על קשר ביעילות רבה יותר מאשר לגלוש באתר? בדיוק בשביל זה ניתן ומומלץ להזמין בניית אפליקציה לעסק. הפרוצדורה פשוטה, ומבוססת על אפיון של צוותי ה- UX/UI שלנו. לאחר מכן עובר הפרויקט לשלב הפיתוח עד לשביעות רצונכם המלאה והעמדת אפליקציה שלקוחותיכם יוכלו לעבוד עמה ביעילות, ממש כמו עם אתר האינטרנט שלכם.

אפיון אפליקציה באופן יסודי

האפיון ייושם על ידי צוותי UI/UX מנוסים אשר ידאגו גם לתשתית החזותית של האפליקציה וגם לחוויית המשתמש ברמה המעשית: עלייה מהירה של מסכים, חיוב מהיר במסך החיוב, גרפיקה מונפשת ונוחה לקריאה, ועוד. במידה ויש לכם אתר בית, הגרפיקה יכולה להיעשות בדיוק אחת לאחת, כך שהאפליקציה למעשה תהווה תחליף מדויק אליו במקום שהמשתמשים יצטרכו לפתוח דפדפן בכל עץ שהם מבקשים לתקשר עמכם.

פיתוח האפליקציה באופן מעשי

בניית אפליקציות לעסק תועבר לשלבי פיתוח לאחר שאופיינה היטב בצורה מדוקדקת. כעת, הרעיון לאפליקציה שלכם מצוי בידיהם של צוותי פיתוח ובדיקות תוכנה שיעבדו זה לצד זה עד אשר ימצאו את דרך הישר לבנות את האפליקציה כך שתעבוד מהר, ללא באגים ותיישם את אותן תמורות בדיוק שניתן ליישם באתר הבית שלכם.

צפייה באפליקציה בשלב ההפצה (הפרודקשן)

שלב ההפצה הוא השלב הסופי של בניית הפרויקט, בתום שלב הפיתוח והבדיקות. בעטיו, נזמן אתכם לצפייה באפליקציה, ואז תוכלו להעיר את הערותיכם ולהציע תיקונים שונים שייושמו באופן סופי על ידי צוותי הפיתוח. אז, פיתוח אפליקציה לעסק יגיע לסיומו ותוכלו ליהנות מתוכנה מסחרית שניתן ליישם באמצעותה פרויקטים שיווקיים, למכור מוצרים ולעשות כל פעולה אחרת שקשורה לקשרי החוץ של העסק שלכם. אפליקציה זו ניתנת לעדכון על ידנו במידה ותידרש גרסת עדכון. מתי זה נדרש? כאשר רוב משרדי התקשורת בעולם עוברים תשתית (קורה בימינו אלה ממש, כשה- 4G מפנה את מקומו ל- 5G), כאשר ישנה התפתחות במערכות ההפעלה הניידות אנדרואיד ואפל, והגרסאות נראות שונות מקודמותיהן, ועוד. ברגעים אלה אתם תגובו על ידנו ותקבלו אפליקציה מעודכנת.

 

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!