בית תוכנה אחראי ומקצועי המתמחה בפיתוח כל סוגי האפליקציות והתוכנות

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

זקוקים לפיתוח של מוצר ממוחשב? בין אם מדובר בשירות בניית אפליקציה או במשחק מחשב, בין אם מדובר על סביבה גרפית רגילה או מיוחדת, בה ישנה מציאות רבודה או מדומה, אנו נ יישם זאת עבורכם עם הרבה מאד ידע וניסיון מאחורינו. כאשר אתם מזמינים פיתוח מאתנו אתם מקבלים את המענה המקצועי ביותר ואת זמני התפעול והיישום המהירים ביותר, עם עבודה מדויקת לאין שעור בכל אחד משלבי בניית המוצר.

אפיון על ידי מומחי UX ו- UI מובילים

בואו להגשים את התוכנה או את האפליקציה שהזמנתם על הצד הטוב ביותר כבר בהתחלה, בשלב האפיון. צוותי האפיון שלנו הם מהמובילים במשק, מתמחים בהטמעת אפיון חוויית משתמש באופן יסודי UX וגם באפיון תשתיות המשתמש ברמה העיצובית UI. בית תוכנה זו קולע לדרישות של כל חברה או פירמה שמזמינה ממנו מוצרים לפיתוח. המאפיינים של האפיון יגובשו בתצורה של קודים ובדיקות ויועברו לצוותי הפיתוח.

פיתוח מהיר ויעיל ביותר

כאשר אתם מזמינים פרויקט מטעם בית תוכנה כמו שלנו, תוכלו לחזות בפלא של פיתוח מהיר באמת. צוותי הפיתוח והבדיקות שלצידם מיומנים בבניית המוצר ובזיהוי באגים מהיר. בסבב הראשון לא רק שתהיה עבודה על הנושאים שקשורים אליו, ניתן יהיה לחזות באופן ראלי מאד את כמות הבאגים שתתהווה ואת סבבי הבאגים שנזדקק כדי לתקן אותם, כולל משכו של כל סבב. בכך, ניתן יהיה להאריך באופן מיטבי את תקופת גמר הבנייה וכניסה לשלב הפרודקשן.

גמר פיתוח המוצר והכנתו להפצה

כאן, בית תוכנה זה נכנס לשלב הפרה פרוד, כלומר הכנה להפצה. מאותו רגע, הצוותים לא יעבדו על פי המקצוע שלהם, מאפיינים, מתכנתים ובודקים, אלא על פי ייעודים ופונקציות שונות בתוך אפליקציות או התוכנה  שהזמנתם: כל צוותי התפריטים יתכנסו במקשה אחת, כל צוותי הנתונים והליבה ירוכזו במקשה אחת וכד'. זאת, על מנת לפתור יחדיו את הבאגים הקשיחים ביותר במערכת. בשלב ההפצה עצמו, הפרודקשן, נזמין אתכם לצפות במוצר, לקחת אותו לנסיעת מבחן ולאמץ אותו לחברה שלכם. ניתן יהיה להטמיע אותו במחשביכם, למכור אותו ולעשות בו שימוש מסחרי על שמכם באופן מלא.

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!