אפליקצית קורונה המספקת מידע מלא על מפגש עם חולה מאומת ומצב התחלואה בישובים

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

מהי בניית אפליקציות קורונה? תוכנה זו מוטמעת בטלפונים הניידים ומדווחת על מצב הקורונה האישי שלכם והלאומי ברמת הערים השונות ומקומות היישוב שמסביב להן. באמצעות אפליקצית קורונה המשתמש יכול לזכות בתמורות הבאות מרגע ההתקנה:

  • לקבל דיווח זמן אמת אם שהה ליד חולה מאומת ומתי.
  • לזהות שהוא נכנס לעיר או ישוב מסוימים ולהתריע מה רמת הקורונה שם, ירוקה או צהובה.
  • לספק לו דו"חות מקיפים כאשר הוא מפעיל את האפליקציה בעצמו ללא התראות על היסטוריית התנועה שלו וכמות האינטראקציות עם גורמים שקשורים למחלת הקורונה.

יישום הפיתוח על פי הזמנה

במידה ומזמינים מאתנו אפליקציות קורונה, אנו נבחן את חוויית המשתמש שלכם ונתרגם אותה למסמך אפיון מסודר שישמש את צוותי הפיתוח. מסמך זה יספק להם את כל מה שהם צריכים בשביל לפתח את המוצר ולהביא אותו לשלביו הסופיים לצד צוותי בודקי תוכנה.

עבודה מהירה ויעילה על האפליקציה המוזמנת

אנו מנוסים בעבודה עם מסמכי דרישות ותרגומם לשלבי פיתוח מעשיים. המפתחים שלנו יודעים אף הם לעבוד עם מאפייני UX  ו- UI ולשים את הדגשים היכן שנדרש כדי להביא את המסכים השונים של האפצליקציה לכדי מימוש ראשוני. סבבי הבדיקות שלנו מינימליים, וההגעה לשלב הפרה-פרוד מהירה מאד ומאפשרת לכם ליהנות מאפליקציה זמינה בתוך פרק זמן קצר.

פרודקשן מוצלח מובטח בכל הזמנה

כאשר אנו מזמינים אתכם כלקוחות לשלב הפרודקשן לצפות באפליקצית הקורונה שהגיתם אתם תופתעו מרמת העמידה בדרישות שהצבתם. אנו נספק לכם אפליקצית קורונה שהיא כלי עבודה לכל דבר, עמו תוכלו לעבוד במכשירכם הנייד ולקבל דיווחי אמת על מצב התחלואה האישי שלכם בעקבות מפגשים עם חולים מאומתים ועל המצב הכללי של המחלה בישובים ובערים השונות.

עמידה בלוחות זמנים ואספקת המוצר במועדו

אנו מחויבים לעמוד בכל לוחות הזמנים שיוצבו לנו ולספק לכם אפליקצית קורונה במהרה. אנו מאד אמינים מול לקוחותינו, מדווחים על עיכובים זמן רב מראש כדי שניתן יהיה להיערך וכמובן מספקים את האפליקציה כשהיא מוכנה לאשורה וניתן לעבוד עמה בזמן אמת. פנו אלינו להזמנת אפליקצית קורונה מקיפה שתספק לכם את כל סוגי המידע הנדרשים על המחלה.

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!