אפליקציית קורונה לווידוא אי הימצאות ליד חולה מאומת והכרת מיפוי הקורונה בישראל

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

אם אתם מעוניינים לדעת את היסטוריית הקורונה שלכם ולהשכיל למנוע את אירוע הקורונה הבא שעשוי להתרגש עליכם, מומלץ להוריד את אפליקציית הקורונה שלנו! אפליקציה קורונה זו מספקת למשתמש מגוון רחב של יעדים למניעת המחלה ובדיקה האם נקלעתם למגע או מפגש עם חולה מאומת.

ישראלים רבים הורידו את האפליקציה ודיווחו בה

בשל כך, נחשבת אפליקציה לקורונה זו רלוונטית מאד עבורכם. כאשר חלקים נרחבים מהקהל הישראלי דיווחו מה המצב הקורונה שלהם ועדכנו את האפליקציה (מחוסן, חולה לשעבר, בריא או חולה פעיל) ואתם גם משתמשים באפליקציה, היא תדע לנתח מי הם האנשים שנקלעתם עמם למגע או למפגש ותחזיר לכם דו"ח האם הוא היה עם חולה מאומת. כמו כן, האפליקציה ייעודית גם ברמת הערים והמושבים. כשאתם נכנסים אליה אתם תדעו מהו המצב שלהם ואלו נהלים והגבלות יש שם.

לדעת האם שהיתם ליד חולה מאומת

ידיעה זו בישראל תתרחש בסבירות גבוהה משום שרבים הורידו את האפליקציה והזינו בה את נתוני הקורונה שלהם בדבר בריאותם או ספיגה של המחלה, חיסון או הבראה ממנה. הורידו את אפליקציית קורונה זו ודעו האם שהיתם או התראיתם עם חולה מאומת.

להכיר את ערי ומושבי ישראל מבחינת סטטוס נהלי הקורונה

כאשר אתם נכנסים לעיר או למושב או עוברים דרכם בנסיעה ליעד אחר במכונית, ניתן להפעיל אפליקציית קורונה ולהתעדכן בזמן אמת לגבי הצבע של העיר, ירוק או צהוב, וכן לגבי הנהלים בה. בערים ירוקות, בדרך כלל, אין נהלים למעט יישום הנחיות התו הסגול והדרכון הירוק במקומות סגורים כמו מסעדות ואירועים המוניים. בערים צהובות יש מגבלות נוספות כמו הנחיות סגר כאלו ואחרות.

להתעדכן בזמן אמת על הנעשה בתחום הקורונה בארץ

במידה וישונו החלטות ממשלה, תקפות השפעת המחלה של החולים המאומתים תתפוגג על פי חוות דעת משרד הבריאות וכד' – האפליקציה לא תתריע על כך. אחד היתרונות שלה הוא שהיא מבוססת על זמן אמת ומתעדכנת בהתאם לו. לכן, מאד חשוב להיעזר בה ולהתנהל נכוחה כאשר אתם בתנועה בכבישי ובמדרכות הארץ, באים במגע עם אנשים אחרים ונכנסים לקניות וסידורים בישובים חדשים.

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!