אפליקציית מציאות רבודה ממקצוענים!

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

בניית אפליקציה של מציאות רבודה היא כזו שעל גבי מסך הסמארטפון שלכם ניתן לצפות במציאות האמיתית: בין אם אתם תיירים בעיר חדשה, או רופאים ואחיות שנמצאים מול הפציינט בבית החולים, אתם תראו דרך מסך הסמארטפון שלכם את המרחב עליו אתם מתבוננים. הרעיון מאחורי האפליקציה הזו הוא שיש בה גם מציאות וירטואלית המכוונת לדברים אמיתיים שאינכם יכולים לראות בעיניים שלכם. למה הכוונה? פיתוח אפליקציות כאלו יסייע לכם למפות את האובייקט עליו אתם מתבוננים והתחקות אחר הפרטים שמעניינים אתכם כאשר אתם ניצבים מולו.

מיפוי האובייקט על פי דרככם

יש תיירים שמתעניינים באתרי תיירות הפרוסים בערים בהם הם מבקרים ויש כאלו שפשוט שואלים איפה ישנם בתי קפה. יש רופאים שהתחום בו הם עוסקים הוא תחום העור ויש רופאים שמתעניינים בתהליכי פנים. אפליקציית מציאות רבודה סורקת את האובייקט או המרחב בו אתם מתבוננים וממפה לכם את החלקים והאזורים החשובים לכם. כיצד זה נעשה? באמצעות ממשק תפריט קל להתמצאות, המהווה את המציאות הווירטואלית. אחרי הכל, אין על גבי בן אדם מטופל או עיר גדולה במרחב תפריטים. אבל באפליקציית מציאות רבודה המשלבת וירטואליות יש ויש.

ממשק נוח להתמצאות שיקל עליכם בחקר האובייקט או המרחב

באמצעות אפליקציית מציאות רבודה גם אתם תוכלו להתחקות בקלות אחר הנעשה בכל מקום או אובייקט עליו אתם מתבוננים. אם אתם עוסקים בתחומכם שנים רבות ועדיין מרגישים תקועים כשאתם ניגשים למלאכתכם, אפליקציית מציאות רבודה היא בדיוק סוג התוכנה שאתם צריכים בפלאפון שלכם.

תכנון מוקפד על ידי אנשי מקצוע

התוכנה שלכם תתוכנת על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום הצילום והמציאות בטלפונים הניידים. הם ידאגו לכם להצגת התמונה כפי שהיא ולהטמעת תפריטים חכמים שימפו לכם את החלקים המעניינים. הסמארטפון שלכם ילמד לזהות באגים בגוף החולה, אתרי תיירות מהסוגים שאתם מבקשים, מסעדות וקנטינות בערים חדשות וכד'. הדבר ייעשה על ידי לימוד מכונה בו מכשירכם לומד לזהות בעצמו תהליכים או לוקיישנים שמעניינים אתכם על גבי מרחבים שונים.

תכנות מהיר תוך מעבר על כל שלביו כנדרש

התכנות של אפליקציית מציאות רבודה ייעשה בהתאם לכל השלבים, יעבור סדרת בדיקות ותיקונים, יגיע לשלב הפרה פרודקשן והפרודקשן כשהוא מוכן וישווק לכם כשהוא מהווה תוכנת עבודה לכל דבר ועניין.

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!