אפליקציה קורונה להישמרות מהנגיף הקטלני

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

הכירו את האפליקציה לקורונה שעושה סדר ומסייעת לכם להישמר מהנגיף. מהם היתרונות שלה? מה היא יכולה לעשות עבורכם? כל מה שביקשתם לדעת על אפליקציה לקורונה – במאמר מידע אחד! אפליקציה זו תמנע את ההדבקות הבאות ותשלח דיווחים בזמן אמת על מוקדי ההתפרצות שלהן.

דיווח אודות שהייה ליד חולה מאומת

אם היית בקרבת חולה מאומת האפליקציה תתריע. יותר ויותר ישראלים מורידים את האפליקציה ומדווחים בה על מצבם הרפואי מבחינת קורונה. לכן, אם תורידו אותה, סיכוי סביר שהיא תתריע עבורכם אם שהיתם ליד חולה מאומת. מדוע "סיכוי סביר" ולא בוודאות? משום שלא כל הציבור שש לשתף פעולה עם ההנחיות ולא ניתן להכריח אותו להוריד אפליקציות לטלפון הפרטי שלו. אבל מנתונינו – רבים מבניו ובנותיו עושים כן ומסייעים לשמור על המדינה מאי הדבקה.

עדכון אודות הנחיות ממוקדות בכל עיר ומושב

במידה ואתם צפויים להגיע לעיר או מושב מסוימים, אפליקציה קורונה תוכל להתריע לגבי ההנחיות והמגבלות בתוכה. ישנן ערים ירוקות שלא סופגות כל מגבלה, וישנן ערים צהובות בהן יש יותר נפיצות של הנגיף ולכן יש שם מעט יותר מגבלות. לשמחתנו, אין בישראל יותר ערים אדומות לפי שעה.

דיווחים ועדכונים בזמן אמת על שינויים במצב

אפליקציה קורונה אינה נשארת סטטית על פי יום העלייה שלה לאוויר. היא תוכנתה להשתנות ולהגיב בזמן אמת בהתאם לשינוי מצב הקורונה. צוותי הייטק מומחים מטעמנו עובדים סביב השעון ומשנים את הגדרותיה בהתאם לנסיבות. לכן, במידה וישראל תידרדר לערים אדומות ועלייה בתחלואה, האפליקציה תפרסם מידע עדכני בהתאם. כמובן שהיא תמשיך להתריע על סדר יומכם ועל מפגשיכם עם חולים מאומתים באקראי או שלא באקראי.

חיסכון במשאבים, עלייה קלה ופשוטה של האפליקציה

האפליקציה לא "זוללת" סוללה, עולה מהר, ונחשבת יעילה במיוחד. לכן, אם אתם חוששים מכך שהיא תזיק לטלפון הנייד ותקצר את זמן השימוש בו ללא טעינה, הסירו דאגה מלבכם. היא תוכנתה כך שהיא עובדת באופן חסכוני וגם יעיל. השילוב של השניים נחשב נדיר בתחום התוכנה, אבל נעשה על ידנו הלכה למעשה. לכן, חשוב מאד להוריד את האפליקציה ולסייע להציל חיים של עצמכם ושל מאות ואלפי איש שאתם פוגשים בשבוע.

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!