אפליקציה לקורונה: דיווח על שהייה ליד חולה מאומת ועל מצב התחלואה והנהלים בישובים

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

אנו נפתח עבורכם אפליקציה לקורונה הכוללת את כל ההגנות וההתראות הנדרשות עבורכם: עדכוני מידע לגבי מצב התחלואה בערים ובמושבים השונים: ירוקה או צהובה. כמו כן, יהיו עדכונים לגבי מצב מערכת החינוך באותם ישובים ומה צריך לעשות עם המסכה: כן להתהלך בחוץ או לא להתהלך בחוץ. אנו נספק גם מידע אישי עבורכם כמשתמשי האפליקציה. היקף המתקינים והמשתמשים באפליקציה מסוג כזה הולך ומתרחב עם התהוות ציר הזמן, ולכן המידע האישי שהאפליקציה שלכם תתריע יהיה מאד מדויק. מדוע זה תלוי בכמות המשתמשים האחרים באפליקציה?

דיווח על חולה מאומת מצריך שהחולה ידווח כמאומת

הדיווח הזה יכול להתבצע רק באפליקציה לקורונה. לכן, אם שהיתם ליד חולה מאומת, קיים סיכוי גדול מאד שהאפליקציה שלנו תתריע על כך, וזאת משום שחלקים מאד נרחבים מהציבור כבר משתמשים באפליקציה הזו ומדווחים על היותם חולים מאומתים. בישראל, שלא כמו במדינות אחרות, שימוש בממשק כמו אפליקציות לקורונה מאד אמין בפאן האישי ויתקבל דיווח מידי אם שהיתם ליד חולה מאומת.

פיתוח של אפליקציה נוחה לשימוש ומהירה בביצועים בכל מצב

אנו נספק לכם את הפיתוח הידידותי ביותר למכשירכם הנייד אשר יפעל בכל סביבת אייפון או אנדרואיד, מהישנות ביותר ועד הכי חדשות. אנו עושים זאת על ידי תכנות תאימוּת כולל אשר יוביל לכך שהאפליקציה תוכל להתמודד גם עם טלפונים ישנים.

הגעה לשלב הפרודקשן מהר

אנו מפתחים אפליקציה לקורונה ביעילות רבה. הצוותים שלנו בכל הדרגים, ממאפייני ה- UX UI ועד צוותי התכנות ובודקי התוכנה יודעים בדיוק לאן להוביל את בניית המוצר כדי שהוא יגיע לשלב הפרודקשן הכי מהר שאפשר. חלוקת העבודה יעילה ומטרתה היא אחת: ליצור עבורכם אפליקציה לקורונה מהר וגם באופן מדויק ויעיל, בהתאם לדרישות.

הזמנתכם כלקוחות לצפות בגרסה הסופית של האפליקציה

בתום הפיתוח אנו נזמין אתכם לחוות את שלב הפרודקשן מקרוב, להשתמש באפליקציה שהזמנתם וליהנות מכל היתרונות שלה כאפליקציית קורונה איכותית. אם אתם מעוניינים ליהנות מאפליקציית קורונה איכותית ביתר, פנו אלינו ליישום פיתוח מהיר ומדויק שלה, הכולל את כל שלבי הבנייה, עד להתהוותה המלאה.

רוצים לדעת כמה עולה לפתח אפליקציה כזו? פנו אלינו היום ונשמח לסייע לכם!

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!