אפיון אפליקציה על ידי צוותי UI/UX מקצועיים

ניסיון

השקעה

יחס אישי

זמינות

זמינות

אם אתם מתכננים להסדיר בניית אפליקציה, כפי שאתם ודאי יודעים על האפיון לא מתפשרים. האפיון הוא הקביעה הסופית כיצד תיראה האפליקציה ומה תהיה חוויית המשתמש של מי שמפעיל אותה. צוות האפיון שלנו יספק עבורכם את השירותים הבאים לפני פיתוח אפליקציות.

תשתית משתמש עיצובית וחזותית

זהו שלב ה- UI, קיצור של User Interface. בשלב זה נתחקה אחר רצונו של היזם בדבר נראותה של האפליקציה. אם הוא יחליט החלטה כמו שילוב גרפיקה כתומה על רקע ורוד (למשל) צוותי ה- UI שלנו מחויבים להודיע לו כי זה משגה שיסתיר את האותיות ולא יאפשר לאיש לקרוא מה כתוב שם. בדרך זו, צוותי ה- UI שלנו יסבירו למשתמש את כל מה שהוא צריך לדעת על מנת לתכנן עיצוב חכם כשידו על העליונה. במידה ויש למשתמש אתר אינטרנט, ניתן לשכפל אותו אחד לאחד וליצור אפליקציה מדויקת שלו.

חוויית משתמש מעשית

שלב זה נקרא UX, קיצור של User Experience. במסגרתו, מתחקה צוות האפיון אחרי הבאגים השונים שעלולים להתרחש במהלך הפיתוח מבעוד מועד ומוצא דרכים לייעל את אותה בניית אפליקציה. זה לא אומר שלא יהיו באגים בעתיד, שצוות הפיתוח יצטרך להתמודד עמם. זה אומר שכל דרישה שהיזם יעלה – עשוי להיות לה מחיר. לדוגמה, מאד ייתכן כי המשתמש ירצה שאם עוברים מדף מסוים לדף אחר שעוסק באותו נושא (למשל מדף חיוב לדף אישור עסקה) הקריאה לשרת תהיה מלאה וייפתח דף חדש, במקום לבצע קריאה חלקית Ajax. המשמעות היא טעינה יותר איטית של דף אישור העסקה. את הדבר הזה לא צוותי הפיתוח מגלים, אלא צוות האפיון UX מתריע על כך ללקוח ומגבש יחד עמו פתרון יצירתי לסוגיה.

גמר האפיון והגשתו לצוותי פיתוח

בגמר האפיון, כאשר ה- UI וה- UX כבר מוכנים, מגישה הנהלת צוות האפיון את הפרויקט לצוות הפיתוח. האחרון משתף את צוות הבדיקות במהות הפרויקט ומתחיל לעבוד על תכנותים שונים הן במסכים הוויזואליים והן בליבה של הפרויקט (רשומות). הפרויקט יסתיים כאשר צוות הבדיקות יסיים לפלטר את כל הבאגים וכאשר כולם ייסגרו על ידי המפתחים. לאחר סבב הבדיקות האחרון יוזמן הלקוח לצפות בשלב הפרודקשן לפני עליית האפליקציה לאוויר

 

 

ספרו לנו על הרעיון שלכם - הביצוע עלינו!